Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
BALIKESİRLİ SPORCULAR TURKİSH OPEN?A DAMGA VURDU 13.02.2018

İstanbul’da düzenlenen 10 ülkeden 500 sporcunun katıldığı 5. Uluslararası Turkish Open Poomse Şampiyonası’na Balıkesirli sporcular damgasını vurdu. Balıkesir’den 8 sporcunun katıldığı turnuvada sporcular turnuvadan 7 madalya ile döndü.


Türkiye Teakwondo Federasyonu’nun ev sahipliğinde, İstanbul’da düzenlenen 10 ülkeden 500 sporcunun katıldığı 5. Uluslararası Turkish Open Poomse Şampiyonası’na katılan Balıkesirli sporcular, şampiyona sonunda gösterdiği performansla Balıkesir’e büyük gurur yaşattı. Balıkesir’i Büyükler Kategorisi’nde İsmail Kökçü, Ali İlgün, Dilek Eder ve Hülya Uysal ile gençler kategorisinde ise Hayrunisa Durak, Sueda Sillelioğlu, Nurçin Balonlu ve Nisanur Abalı temsil etti.

BAŞARILARIYLA GÖĞÜS KABARTTILAR

5.Uluslararası Turkish Open Poomse Şampiyonası’nda boy gösteren teakwondocular elde ettikleri başarılarla Balıkesir’in göğsünü kabarttı. Milli sporcu ve antrenör İsmail Kökçü, ferdi branşta ikincilik, senkron kategorisinde üçüncü oldu. Ali İlgün, senkron takım kategorisinde üçüncü ve Dilek Eder bireysel kategoride üçüncü olurken Büyükler kategorisinde yarışan Hülya Uysal Milli takım adına başarılı bir performans ortaya koydu. Gençler kategorisinde ise; Hayrunnisa Durak senkron dalında üçüncü, Sueda Sillelioğlu senkron dalında üçüncü, Nurçin Balonlu senkron dalında üçüncü oldu.


 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.