Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
PEYZAJ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR 11.10.2018

Sokak ve Cadde bazında peyzaj çalışması yapılacak sözünden hareketle tüm şehirde peyzaj çalışmalarına önem veren Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal son olarak yeni otogar kavşağında ve Melih Pabuçcuoğlu Bulvarında yer alan kavşaklarda peyzaj çalışmalarına devam ediyor.

Daha yeşil bir Burhaniye diyerek çıktığı yolda 5 yıldır park alanları ve peyzaj çalışmaları kapsamında ciddi bir bilançoya ulaşan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Özellikle şehrin giriş ve çıkışlarında yaptığı görsel çalışmalarla takdir toplayan Başkan Uysal rengârenk bir Burhaniye için peyzaj çalışmalarına devam ediyor. Son olarak çalışmalarına yeni otogar kavşağı ve Melih Pabuçcuoğlu Bulvarı kavşaklarında ki düzenlemeyi ekleyen Burhaniye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü yapılan düzenlemeleri aralıksız devam ettiriyor.

YENİ OTOGAR KAVŞAĞI VE MELİH PABUÇCUOĞLU KAVŞAKLARI DÜZENLENİYOR

Burhaniye’nin Yeni Otogar cephesi girişinde yer alan Kuvayi Milliye Bulvarı üzerinde ve Burhaniye’nin batı cephesinde yer alan Melih Pabuçcuoğlu üzerinde oluşturulan yeni dönel kavşaklarda peyzaj düzenlemeleri başladı. Burhaniye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanları kavşakların yeni görünümü için çalışmalarını sürdürüyorlar. Rengârenk bitkiler ile görsel şölen oluşturulacak kavşaklarda çalışmaların kısa süre içinde bitmesi planlanıyor.

BURHANİYE’NİN VİZYONUNA UYGUN HER ÇALIŞMAYI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Burhaniye’nin vizyonuna uygun ve yenilikler katacak olan her çalışmayı şehrimiz adına gerçekleştiriyoruz diyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Burhaniye’nin doğal güzelliği yanı sıra, bu gibi çalışmalarla daha ilgi çekici hale gelmesi Belediye olarak bizim görevimiz. Bundan dolayı biz kendi teknik ekibimiz ile birlikte tüm kentte peyzaj çalışmalarına önem veriyoruz. Özellikle şehir girişlerimizde peyzaj düzenlemelerimiz bitti. Yeni oluşturduğumuz bu kavşaklarda da Burhaniye’nin vizyonuna uygun peyzaj çalışmalarımızı yapıyoruz. Şehir girişleri bir kentin vitrinidir. Turizm bölgesi olan Burhaniye’mizde biz de vitrinlerimizi en iyi şekilde düzenliyoruz” dedi.

 


 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.