Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
Karesi?de açık hava konseri 14.09.2018

BALIKESİR’in merkez Karesi Belediyesi tarafından organize edilen açıkhava konserini, binlerce kişi izledi.
Karesi ilçesinin 2. Sakarya Mahallesi’nde bulunan Karesi Park, ikinci kez muhteşem bir konsere ev sahipliği yaptı. Balıkesirli sanatçı İsmail Özkan'ın sunuculuğunu yaptığı, TRT Müzik ekranlarından canlı olarak yayınlanan Alaturka Akşamlar'ın sezon finali, önceki akşam Karesi Belediyesi'nin vizyon projelerinden olan Karesi Park'ta yapıldı. Ünlü sanatçılar Bülent Serttaş ve Aslı Hünel'in konuk olduğu programa Karesi Belediye Başkanı AK Partili Yücel Yılmaz, Ankara Beypazarı Belediye Başkanı AK Partili Tuncer Kaplan ve Bigadiç Belediye Başkanı AK Partili İsmail Avcu da katıldı. Konseri binlerce vatandaş büyük bir ilgi ve coşkuyla takip etti. Büyük bir alkış eşliğinde konserin yapılacağı alana gelen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ı vatandaşlar ilgi ve sevgiyle karşıladı. İsmail Özkan, Bülent Serttaş ve Aslı Hünel'in söylediği birbirinden güzel şarkılara hep birlikte eşlik eden binlerce vatandaş, unutulmayacak bir akşam geçirdi.
'BİZ BU ŞEHRE, BU ŞEHRİN İNSANINA AŞIĞIZ'
Karesi Park'ta ikinci kez muhteşem bir konsere imza attıklarını söyleyen Başkan Yücel Yılmaz, programın beğeni ile izlendiğini belirtti. Yılmaz, "Muhteşem bir program oldu. Halkımızın ilgisi de oldukça yoğundu. Bir belediye başkanı olarak, yapmış olduğumuz bu parkta binlerce vatandaşımızı eğlenirken görmek beni çok mutlu etti. Biz bu şehre, bu şehrin insanlarına aşığız. Onlara unutamayacakları bir akşam yaşattığınız, Karesi'mizi şenlendirdiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.
Konserin ardından Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ankara Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ve Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu sanatçılara plaket ve çiçek takdim etti.  

 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.