Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
BAHÇECİ?DEN İCRAAT ŞOV 14.06.2018
Baltok-Balıkesirspor kulubü yönetim kurulu, başlarında Başkanları olduğu kulüp tesislerinde iftar yemeği verdi. Yaklaşık 20 gazetecinin katıldığı etkinlik öncesinde Başkan Mustafa Bahçeci 1,5 saat süren konuşmasında adeta icraat şov yaptı. Kulübün borç toplamı 35 milyon lira.

Başkan Bahçeci gerçekleştirmek istedikleri konuların en başından eski yönetimden kalan 35 milyonluk borç yanında yeni bir tesis yapımı için kolları sıvadıklarını belirterek bazı nedenlerden ötürü kulübe transfer yasağı getirdiklerini söyledi.
Yeni sezonu 12 Ağustos'ta açacaklarını belirten Başkan Bahçeci, "Memleketimi ve bunun yanında Balıkesirspor'u çok seviyorum. Biz bu gemiyi yürüteceğiz. 21 kişiden oluşan yönetim kurulumuzla en az hata yaparak Bal-Kes'i hak ettiği yere taşıyacağız'' dedi.
Öte yandan; konuk gazetecilerle menüde kuzu çevirme başta olmak üzere 4 çeşit yemek ikramında bulunuldu. Kapanışta, hayalinin Avrupa kupalarında oynayacak bir kulüp yaratmak olduğuna dikkat çeken Başkan Mustafa Bahçeci '' Bu hayalimin gerçekleşmesi için çalışacağım'' şeklinde konuştu.
(Olcay Özal)

 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.