Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN HAYDİ YÜZMEYE 14.06.2018
Altıeylül Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü arasında Atatürk Yüzme Havuzu ile ilgili protokol imzalandı.

HAVUZUN TAMAMI ALTIEYLÜL BELEDİYESİ’NDE
Altıeylül Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleştirilen protokol imza töreni, Belediye Başkanı Hasan Avcı ve İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu tarafından imzalandı. Protokol ile ilgili bir konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu “Geçmiş yıllarda da zaten Altıeylül Belediyesi yüzme havuzumuzu kullanıyormuş. Bu sene Sayın Başkanımızın talepleri doğrultusunda yüzme havuzumuzun tamamının kullanımını Altıeylül Belediyemize bıraktık” dedi.
BİNLERCE ÇOCUĞA, GENÇLERE VE YETİŞKİNLERE HİZMET
Personel yetersizliği ile alakalı sıkıntıların olduğunu belirten İl Müdürü Arıcıoğlu; ‘Biz tüm teknik donanımımız ile cankurtaranlarımızla, personellerimizle yanlarında olacağız. Bizim faaliyetimizi aslında belediyemiz üstlenmiş oldu. Beraber inşallah yüzme havuzumuzda binlerce çocuğumuza, gençlerimize ve yetişkinlerimize hizmet etmek istiyoruz, elimizden geldiğince yanlarında olacağız. Havuzumuz her daim gençlerimizin çocuklarımızın ve yetişkinlerimizin hizmetinde olacak’ diye konuştu.
ALTIEYLÜL HER ŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK
Başkan Hasan Avcı ise protokolün hayırlı olmasını dileyerek şunları ifade etti: ‘Altıeylül belediyesi olarak en çok protokolü Milli Eğitim Müdürlüğü ile yaptık ve en son, en çok kitabı okuyan çocuklarımıza bisiklet dağıttık. Gençlik Spor İl Müdürlüğümüz de en çok protokol yaptığımız kurumların başında yer alıyor. Burada yazın, ‘özellikle gençlerimizin yüzme sporunu yapabilmeleri için üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız’ dedik. Tabii sadece gençler değil, yetişkinler de havuzdan yararlanma imkânı bulacaklar. Altıeylüllü vatandaşlarımız her şeyin en güzeline layık. Vatandaşlarımızın konforunu düşünerek, onlar için güzel olan ne varsa taşın altına elimizi koyarak katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Eylül ayı sonuna kadar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğümüzün de katkılarıyla hizmet vermeye devam edeceğiz. Hayırlı, uğurlu olsun.’

 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.