Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
GELECEĞİN KENTİNİ HAZIRLAYAN BAŞKAN 15.05.2018
Karesi'nin genç, dinamik ve vizyon sahibi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, geleceğin kentini hazırlıyor.


Ö. Özakbaş


MİSYONU FARKLI
İlçesindeki yaşlısını-gencini ayırt etmeyen ve “Biz en çok çocukların belediyesiyiz” sloganıyla da gönüllerde taht kuran Yücel Yılmaz yaptığı hizmetlerle kısa sürede halkın takdirini kazandı. Gerçekleştirip hayata geçirdiği insan odaklı projeler nedeniyle de kısa sayılabilecek bir hizmet süresinde ödül üstüne ödül alarak farklı bir misyonun sahibi oldu. Donanımlı Başkan Yücel Yılmaz verdiği mesajlarla Karesi ilçesinin sinerjisini yükseltti, insanlarının sempatisini kazandı.
CEP TELEFONU 7/24 AÇIK
Kırsal mahalleler dahil, gittiği her yerde kabul gören Yücel Başkan halkın gözünde yaklaşan yerel seçimler öncesinde daha da büyüdü, Karesi ile adeta bütünleşti.
Gençliğinin de verdiği enerji ile 7/24 hizmet veren ve cep telefonu hep açık olan Başkan Yılmaz'ın sonuç itibariyle; bilgisi var, birikimi var, analiz yeteneği var.
HİZMETTE SINIR YOK
YÜCEL'E DE DURMAK YOK
Yücel Başkan ekibiyle birlikte daha çok hizmet edecek gibi görünüyor. Büyük fotoğrafa baktığımızda Karesi için projelerin hayata geçenleri var, inşaatı sürenler var, ana caddeler haricindeki ara cadde ve sokakların peyderpey parke-kilit taşı döşemeleri var. Var oğlu var.. Nezaketini, kibarlığını hiç bozmayan, bazen üzerine fazlasıyla gelinmesine karşın istifini bozmayan, makulden şaşmayan, üslû-bu temiz Yılmaz, şimdilerde Balıkesirlilerin gözünde gözdolduran bir başkan. “Durmak yok yola devam” diyen Yücel Yılmaz halka hizmetin Hak'ka hizmet olduğunu söylüyor, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor, halkın ayağına kadar hizmeti götürüyor, el öpüyor, hayır dualarını da alıyor.
ÇITA HEP YÜKSELİYOR
Buradan baktığınızda; Karesi'nin çehresi Yılmaz ile değişiyor, spordan kültür faaliyetlerine, caddelerinden sokaklarına, kırsal mahalellerine ve de diğer çok çeşitli aktivitelere kadar ilçenin çıtası her geçen gün yükseliyor.


 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.