Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
DİNKÇİLER MAHALLESİ'NDE CİNAYET

Çalışan kadın yüzünden yaşanan kıskançlığın sonucu ölüm getirdi…


Dinkçiler Mahallesi’nde tavuk satan bir işyerini çalıştıran Doğan Talas, GOP Bolluk Lisesi yanına çağırdığı bir şahısla yaptığı tartışmanın büyümesi sonrasında Bigadiçli Tantunici şahsın saldırısına uğradı. Katil zanlısının baltayla saldırması sonucu boynundan ağır bir darbe alanTalas kan kaybından öldü. Baltanın şah damarını kestiği anlaşıldı.

------------------------------

Üzücü olay dün sabah 01.00 sularında meydana geldi. Dinkçiler Mahallesi Muhtarlığı’nın karşı tarafında Özgök Piliç’in sahibi Doğan Talas (31), Bigadiç’te Tantuni dükkanı işleten şahıs tarafından hunharca öldürüldü. Olay Dinkçiler Mahallesi’nde büyük üzüntü ve şaşkınlık yarattı.

İddiaya göre; Doğan Talas çalıştırmak için işyerine aldığı bir bayanın Bigadiç’ten tanışı olan Tantunici şahıs kıskançlık sonucu bu durumu hazmedemedi ve Kalas ile aralarında bir husumet doğdu. Tantunici’yi bu sabah 01.00 sularında GOP Mahallesi Bolluk Anadolu Lisesi’nin bulunduğu tepeye çağıran Doğan Talas tartışmanın büyümesi sonrasında hayatını kaybetti. Tantunici yanındaki baltayı çıkarıp boynuna salladı. Şah damarı kesilen Talas aşırı kan kaybı nedeniyle yaşamını yitirdi.

Evli ve 1 yaşında çocuğu olduğu öğrenilen Doğan Talas’ın cenazesi dün öğleyin Dinkçiler Mahallesi Hüdaverdi Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Başçeşme Mezarlılığı’ndaki ebedi istirahatgahına gözyaşları arasında defnedildi.


 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.