Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
SEÇİMİN GALİBİ ?İYİ HEKİMLİK? 17.04.2018

Balıkesir Tabip Odası seçimlerini, mevcut yönetim olan İyi Hekim grubu kazandı. Büyük bir başarıya imza atarak çarşaf liste şeklinde yapılan seçimlerde Balıkesir İyi Hekim Grubu yönetimden tulum çıkardı. Rakip Hekim Güç Birliği grubu ise sadece Onur Kurulu ve TTB Delegeleri listesini delerek 3 isim sokabildi.
Balıkesir Tabip Odası, odayı iki yıl yönetecek yeni dönem başkan ve yönetimini belirmek için sandık başına gitti.
Dün sabah saatlerinde başlayan seçimlere Balıkesirli hekimler geçen dönemde olduğu gibi bir ilgi ile sandığa gitti. Mevcut yönetimin İyi Hekimlik grubu çarşaf liste halinde yapılan seçimlerde büyük başarı elde ederek yönetimin tamamını aldı. Hekim Güç Birliği grubundan yalnızca Dr. Erdal Ünal ve Dr. Zafer Ayhan listeyi delerek onur kuruluna, Dr. Baki Aydoğan ise yine listeyi delerek TBB delegeleri listesine girerek kendilerine yer bulmayı başarabildi. Balıkesir Tabip Odasında yeni yönetim ise şu isimlerden oluştu:
Yönetim Kurulu: Dr. Yasin Alıç, Dr. Şahin Çılız, Dr. Ersan Cıvga, Dr. Songül Çifçi, Dr. Ahmet Damar, Dr. Ulaş Karaaslan, Dr. Figen Özoğul, Onur Kurulu: Dr. Yakup Bardakçı, Dr. Mehmet Çalışkan, Dr. Erdal Ünal, Dr. Zafer Ayhan, Dr. Necdet Uçan,
Denetleme Kurulu: Dr. Orhan Beşiroğlu, Dr. Sezgin Çetin, Dr. Mehmet Çimen,
TBB Delegeleri: Dr. Sabri Arpacıoğlu, Dr. Caner Çorumluoğlu, Dr. Yaşar Genç, Dr. Umut Karasu, Dr Baki Aydoğan, Dr. Hikmet Tilgen, Dr. Özcan Yılmaz.

 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.