Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
DÜŞMANA GEÇİT VERMEYECEK KADAR GÜÇLÜ BİR MİLLETİZ 16.04.2018
Vali Ersin Yazıcı, 1994 Yılında Mardin Midyat'ta Şehit olan Piyade Er Halil İbrahim Köse ile Şehit Alkan Avcu'nun Kepsut'ta yaşayan ailelerini ziyaret etti.


Vali Yazıcı, Şehitlerin ailelerine başsağlığı dileyerek kendileriyle sohbet etti. Ailelerin isteklerinin olup olmadığını soran Vali Yazıcı, "Şehitlerimizi unutmayacağız, unutturmayacağız. Millet ve devlet olarak sizlere her zaman şükran hislerimizi ifade etmeyi bir borç biliyoruz" dedi.

EMANETE SAHİP ÇIKMAK GÖREVİMİZDİR
Şehit ailelerinin acılarının millet olarak paylaşıldığını ve devletin her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, "Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerine bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir. Emanete sahip çıkmak görevimizdir. Onlarla beraberiz, birlikteyiz. Güvenlik kuvvetlerimizin özverileri ve milletimizin vakur duruşu sayesinde bizi bölmek isteyenler başarılı olamayacak. Düşmana geçit vermeyecek kadar güçlü bir milletiz. Şehitlerimizin emaneti olarak gördüğümüz geride bıraktıkları yakınlarına aynı şekilde sahip çıkıyoruz. Şehit yakınları ve gazilerimizin her türlü meselelerinde Vali olarak bende yanınızdayım" diye konuştu.
Vali Ersin Yazıcı, Şehitlerimizin ailelerine zeytin fidanı ile Türk Bayrağı işlenmiş motifli halıyı hediye etti.
Ziyarette Vali Yazıcı'ya Kepsut Kaymakamı Murat Atıcı eşlik etti.


 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.