Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
BSO DA ZAFER EĞİNLİOĞLU'NUN 14.08.2018
Balıkesir Sanayi Odası tarafından gerçekleştirilen oda seçimlerinde iş adamı Hasan Eğinlioğlu zafere ulaştı. Eğinlioğlu, 17 meslek komitesinden tamamını alarak seçimden zaferle çıktı.


Mavi Liste yine sıfıra karşı zafer kazandı. Eğinlioğlu’nun listesi 17 komitenin oylarını sildi süpürdü..


Balıkesir Sanayi Odası (BSO)’nun seçimleri dün oda hizmet binasında yapıldı. Mevcut Başkan İsmail Uğur’un aday olmadığı seçimlerde mavi liste ile iş adamı Hasan Eğinlioğlu ve beyaz liste ile Selçuk Savaş’ın listeleri yarıştı. İki adayda oylarını sabah erken saatte kullandı.
541 üyenin oy kullanma hakkı bulunduğu Oda’da 369 üye oy kullandı.
17 komite ve meslek grubun yer aldığı seçimde Hasan Eğinlioğlu, 17 komiteden zaferle çıktı. Rakibi Selçuk Savaş ise hiçbir komitede başarı gösteremedi.
Yaşanan seçim sonrası Balıkesir Ticaret Odası’nda olduğu gibi mavi devrim Sanayi Odası’nda da devam etti. Sandıkların açılması sonrası basın mensuplarına görüşlerini paylaşan Hasan Eğinlioğlu, kazananın Balıkesir olduğunu söyledi.
Birlik ve beraberlik mesajları veren Eğinlioğlu; “Biz Selçuk Bey ile beraber Balıkesir’e hizmet yarışına girdik. Bu yarışta kaybeden kazanan yok. Sadece Balıkesir kazandı. Hepimize hayırlı olsun” dedi.


 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.