Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
BİTİRİN ŞU KÖPRÜYÜ 14.03.2018
YÜKLENİCİ FİRMA AĞIR DAVRANINCA


Bir köprü düşünün ki; iki araç yan yana geçemiyor, biri diğerini beklemek zorunda kalıyor.
Balıkesir'de artık hiçbir ilçe girişi yolunda görülmediği belirtilen duruma Balya köprüsünde şahit olunabiliyor. Artık ihtiyaca cevap vermeyen köprünün yanına yenisinin yapımına başlanmış başlanmasına da, ancak yüklenici müteahhit firmanın ağır davranması nedeniyle bir türlü köprü bitirilememiş!
KAFAOĞLU VE
DEMİRASLAN'A
ZORUNLU GÖREV
Geçtiğimiz gün balya'da kendileriyle konuştuğumuz Balyalı vatandaşlar “AK Parti İl Başkanı Sayın Hasan Demiraslan, AK Parti Balya İlçe Başkanı bütün mesailerini bu köprü için harcayarak köprünün bitirilmesi sağlaması gerekir. Balıkesir'in en acil işlerinden birisidir bu köprü. Bu nedenle Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zekai Kafaoğlu da dahil, köprü konusunda köprü konusunda tüm yetkilileri hassasiyete davet ediyoruz” dediler.
ELİNİZİ TAŞIN
ALTINA KOYUN
Balıkesir milletvekillerinin de Balya köprüsünü bitirilmesi için üzerlerine düşen görevi yapmalarının şart olduğunu belirten Balyalılar, “Eskiden olduğu gibi günde üç-beş araç geçmiyor köprüden. Yüzlerce araç geçmekte. Özellikle yaz aylarında turistlerin gelmesi için bu köprünün bitirilmesi gerekiyor. Bu nedenle herkesin elini taşın altına koyması şimdiden koysun” şeklinde konuşarak yakınmalarını dile getiriyorlar.

 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.