Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
Sevgi dalında bir numara 14.03.2018
Özel Sevgi Hastaneleri modern Tıbbın tüm medikal cihazlarının yanı sıra, modern tıbbı takip eden bütün doktorları da çatısı altında tutuyor. Yeni gelen Nöroloji Uzmanı Dr. Lale Mehdikhanova da ekibe katıldı.


Recep Aslandur
Balıkesir Özel Sevgi Hastaneleri tıpda en son modern cihazlarla donatılırken çağdaş tıbbı iyi bilen doktorları da bünyesinde toplamaya devam ediyor.
Sevgi camiasına son olarak Nöroloji Uzmanı Dr. Lale Mehdikhanova Hacettepe Tıp Fakültesi'ni bitirdi, iki yıl ihtisas, daha sonra Çapa'da elektro fizyoloji yaptı. 2014 yılından beri nöronoji uzmanı olarak doktorluk yapıyor. Lale Mehdikhanova da Özel Sevgi'nin İzmir yolundaki hastanesinde göreve başladı. Hastalarına karşı son derece güler yüzlü, tatlı dille hitap eden Dr. Lale hanım herkesin kısa sürede sevgisini kazandı.
Özel Sevgi Hastanesi'nin adını taşıyan sevgiyi tam anlamıyla kendine şiar edinmiş olan Lale doktorun kapısının önünde hastalar şimdiden kuyruğa girmiş haldeler.

ÖZEL SEVGİ'DE ATILIM
DEVAM EDECEK
Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi'nde insan sağlığı için dünyada en son hangi teknikler, hangi sistemler kullanılıyorsa onların kullanıldığı aktarıldı.
Hemen her hastalık için komşu illere giden Balıkesirli artık Balıkesir dışına gitmiyor. Aksine komşu illerden Balıkesir'e hastaların geliyor.
Şifa bulan hastaların birbirlerine tavsiyesiyle Balıkesir Özel sevgiye komşu illerden de artık akın akın hastaların geldiği ifade ediliyor. Tıp'ta akla gelen her türlü medikal cihazlara Sevgi hastanelerin sahip olmasının en önemli avantajı olduğu kaydediliyor. Bu hastanede bilgili ve tecrübeli doktorlarla insan sağlığı için çok mükemmel tedavi uygulandığına dikkat çekiliyor.

 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.