Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
SAVDES-SENE %20 İNDİRİM 13.03.2018
Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi ile SAVDES-SEN (Savunma ve Güvenlik Destek Hizmetleri Sendikası) arasında "Kurumsal Sağlık Anlaşması" imzalandı.


Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi'nde yapılan anlaşmaya imzaları ise Özel Sevgi Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Refik Özbal ile SAVDES-SEN Balıkesir Şube Başkanı Muzaffer Çiftçi attı. Yapılan anlaşma çerçevesinde SAVDES -SEN üyeleri Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi'nden sağlık hizmetlerini yüzde 20 indirimli alabilecekler. SAVDES-SEN üyelerine sağlık desteğinde bulunmak amacıyla Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi ile sağlık protokolü imzaladıklarını belirten SAVDES-SEN Balıkesir Şube Başkanı Muzaffer Çiftçi temsil ettikleri sendika üyeleri adına Özel İzmiryolu Sevgi Hastanesi'ne teşekkür ettiklerini söyledi.
Yapılan antlaşma sonrası bir açıklama yapan Özel Sevgi Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Refik Özbal, "Özel Sevgi Hastaneleri olarak dünya standartlarında sağlık hizmeti sunma hedefiyle hizmetlerimize devam ediyoruz.
Sağlıkta tercih edilen bir marka olmaktan onur duymaktayız ve bunun bilinciyle, her geçen gün daha iyi hizmetler ve imkanlar sunabilmek adına gelişimimizi sürdürmekteyiz. Bu sürecin SAVDES-SEN üyeleri adına faydalı olmasını temenni ederim” dedi.

 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.