Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
DURSUNBEY BELEDİYESİNDEN KADINLARA ŞAL GÜL 13.03.2018
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan'ın talimatı ile gül şekli verilmiş şallar 8 Mart Kadınlar günü dolayısı belediye ekipleri tarafından kadınlara hediye edildi.


8 Mart Kadınlar günü sebebi ile Dursunbey Belediyesi her yıl olduğu gibi ilçede bulunan kadınlara özel hediyeler hazırlattı. Geçtiğimiz yıllarda dekoratif sabun magneti, çorap gül, eldiven takımı hediye eden belediye, bu yılda gül şekli verilmiş Şallar ile kadınların 8 Mart kadınlar gününü kutladı. Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, AK Parti İlçe Başkanı Üzeyir Sali, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Söbüoğlu'da ilçe sanayisinde hizmet veren kadınları ziyaret ederek 8 mart Kadınlar gününü kutladı ve çeşitli hediyeler verdiler.
Belediye Beyaz Masa birimi tarafından mahalleler, iş yerleri, resmi kurumlar, caddeler ve sokaklarda dağıtılan gül çoraplar vatandaşların oldukça dikkatini çekti. Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan'ın selamı ile kadınlara hediyelerini veren Beyaz Masa ekipleri Başkan Bahçavan'ın 8 Mart Kadınlar gününü kutladığını belirttiler.


 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.