Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
TRiATLONCULAR İSTİM ÜSTÜNDE 13.02.2018
12-15 Şubat 2018 Ankara Eryaman Performans Ölçümleri kampı ise Ankara'da gerçekleştirilecek.. 6-18 Ekim 2018 tarihlerinde Arjantin'in Buenos Aires şehrinde düzenlenecek olan Yaz Gençlik Olimpiyatları ve 22 Haziran - 1 Temmuz 2018 tarihlerinde İspanya'nın Tarragona Şehrinde düzenlenecek olan 18. Akdeniz Oyunlarına katılım hedefi ile Federasyonumuz ve Triatletlerimiz çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor.Konu ile ilgili olarak DEMOKRAT'a bilgi aktaran Triatlon Federasyonu Başkanı İsa Tamer Çelik, “Türkiye Triatlon Federasyonu 6-18 Ekim 2018 tarihlerinde Arjantin'in Buenos Aires şehrinde düzenlenecek olan Yaz Gençlik Olimpiyatları'na katılmayı hedeflemekte. Bu amaçla ülkemize triatlon branşında tanınan 1 erkek, 1 kadın kota hakkının kazanılması için hazırlıklarını sürdürmekte. 2018 yılının bir diğer önemli uluslararası faaliyeti olan 18. Akdeniz Oyunları Tarragona'ya katılım ise bir diğer önemli hedefimiz konumunda.
Bu hedefler doğrultusunda 22 Ocak - 2 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya Akdeniz Üniversitesi'nde sporcularımız verimli bir kamp programı gerçekleştirdiler” diye konuştu.
2018 Antalya Milli Takım Kampına katılım sağlayan sporcularımız ise şu isimlerden KIVANÇ ŞAHİNKAYA, BARTU ÖREN, ENES KIZILCIK, EFE EGEMEN ŞEN, MUZAFFER GÜR, SELİN EYÜPOĞLU, BİLGE ECE SEYHAN, SARAH ALARA IŞKIN, GÖRKEM SILA KORKMAZ, BEYZA CESUR, OKTAY ARIKAN, MUHAMMET BERTUĞ POLATÇI, OĞUZHAN ÇAKIR, EMRE ERDİK, KAAN ÇAKIR, İLAYDA KARA, ELİF POLAT, EZGİ SEVCAN USTABAŞ, MERVE AYBÜKE ŞEN, İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR.
Öte yandan; 2018 Buenos Aires ve 2018 Tarragona hazırlık sürecinde Spor Genel Müdürlüğü Sağlık İşleri Daire Başkanlığı bünyesinde Ankara'da bulunan; Eryaman Olimpik Hazırlık Merkezi'nde sporcuların performanslarını ölçmek ve gelişim sürecine göre program hazırlamak maksadı ile 12-15 Şubat 2018 tarihlerinde bir kamp programı gerçekleştirmekte. Performans Test Programı ilgililer tarafından Ankara Eryaman Olimpik Hazırlık Merkezi'nde takip edilebilmekte.

 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.