Demokrat Gazetesi
  Demokrat GazetesiDemokrat Gazetesi  

 
Kanaat önderleriyle görüşecek 13.09.2017
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tarım ile ilgili gündemi değerlendirmek için Balıkesir'e geliyor. Kılıçdaroğlu Balıkesir'de Süt ve Tarım Çalıştayı'na katılacak, akabinde ise Pamukçu Mahallesi'ne giderek kanaat önderleriyle görüşecek. Kılıçdaroğlu'nun programı Susurluk ve Manyas'ta devam edecek.


HABER MERKEZİ
CHP İl Başkanı Ender Biçki yarın Balıkesir'e gelecek olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun programı hakkında basın mensuplarına bilgi verdi. Biçki'ye toplantıda CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm ile Edirne Milletvekili Ziraat Mühendisi Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu da eşlik etti.
Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun yarın Otel Basri'de 'Tarım Çalıştayı'na katılacağını aktaran Biçki program hakkında şu bilgileri verdi:
“Bugünkü basın toplantımızın amacı Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun 14 Eylül 2017 Perşembe günü Balıkesir'e yapacağı ziyaretle ilgili. Genel Başkanımız 14 Eylül 2017 9'da Ankara'dan özel uçakla Balıkesir'e hareket edip Askeri Havaalanı'na gelecek. Daha sonra 11.00-13.00 arası Otel Basri'de 'Süt ve Tarım Çalıştayı'nı gerçekleştirecek.
Öğlen 13.00-14.00 arası basın toplantısı yapılacak. 14.30-16.30'da toplantımızın ikinci bölümüne geçeceğiz. 16.45'te Pamukçu Mahallemizde olacağız ve köylülerle sohbet edeceğiz. Pamukçu'dan sonra 18.00'de Susurluk ilçemizin Göbel Mahallesi'nde köydeki vatandaşlarımızla buluşacağız. 19.00-20.00 arası Manyas Salur Mahallesi'nde köylülerle birlikte akşam yemeği yiyecek. 20.30'da Manyas'da yapılacak olan Hayvancılık ve Peynir Festivali'ne katılacak ve Genel Başkanımız 21.30'da Bandırma Havalimanı'ndan uğurlayacağız.
Genel Başkanımızın programıyla ilgili şu an aramızda bu yapılan çalışmalara yardımcı olmak için bugünden ilimize gelen çok değerli, partimiz için de önemli bir kazanç olan, yaptığı açıklamalarla partimizin tarım politikalarını anlatan Edirne Milletvekilimiz Ziraat Mühendisi Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu aynı zamanda Genel Başkanımızın Tarımdan Sorumlu Başdanışmanı konuk olarak bulunuyor.”

 Önceki Haber   Sonraki Haber
© 2015 DEMOKRAT GAZETESİ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.